Hala Sportowa

Liczba odwiedzających: 2487
Hala sportowa i gminne obiekty sportowe
Władze samorządowe krok po kroku starają się unowocześniać i rozwijać tereny sportowe na terenie gminy oraz popierać inicjatywy ze sportem związane.

Większość gminnych placówek oświatowych, świetlica wiejskiej w Starej Wsi posiadają boiska wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki. Obiekty są ogólnodostępne, przeznaczone nie tylko dla młodzieży, ale również i pozostałych mieszkańców gminy.

W Belsku Dużym młodzi sportowcy mają możliwość trenowania na powstałym w 2015 roku pełnowymiarowym boisku do piłki nożnej z naturalną nawierzchnią i automatycznym nawodnieniem. Jest to w pełni nowoczesny obiekt z zapleczem sanitarnym, szatniami, niewielkimi trybunami i piłko-chwytami.

W roku 2018 oddano do użytku kolejną duża inwestycję - halę sportową przy Gimnazjum Publicznym im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego z zapleczem mieszczącym przebieralnie, sanitariaty, sale fitness, siłownię, pokój instruktorów, magazyny sprzętu sportowego i gimnastycznego oraz pomieszczenia techniczne. 

Informujemy:

W okresie 01 maja (środa) do 04 maja (sobota) hala sportowa jest nieczynna. W niedziele 05 maja 2019 pracujemy w godz. 16:00 - 20:00.

Cennik Hali