Noworoczne spotkanie siatkarskie

Data: 16.01.2020 r., godz. 12.18    Liczba odwiedzających: 230
Stowarzyszenie "Kibicujemy z klasą" wspólnie z GUKS zorganizowali Noworoczny Szkolny Turniej Siatkarski
Stowarzyszenie "Kibicujemy z klasą" wspólnie z Gminnym Uczniowskim Klubem Sportowym zorganizowali Noworoczny Szkolny Turniej Siatkarski. Piłką siatkarzy Skry Bełchatów rozegrali oni kilka pasjonujących spotkań.

O Puchar Prezesa Stowarzyszenia Krzysztofa Małachowskiego rywalizowały drużyny mieszane ze wszystkich szkół gminnych w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym. Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna Bogusława Cieślaka z PSP im. Ziemi Grójeckiej z Zaborowa, drugie grupa Tomasza Wesołowskiego z PSP im. UNICEF w Lewiczynie, pierwsze drużyna Daniela Wawryniuka z PSP im. Romualda Traugutta Łęczeszyc, a Puchar Prezesa powędrował do zawodniczek i zawodników Łukasza Wiśnika z PSP im. JP2 z Belska Dużego.

Na zakończenie wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani medalami z rąk organizatorów i wicedyrektor belskiej podstawówki pani Ewy Szewczyk. Pan Krzysztof obdarował wszystkich najlepszych zawodników z każdej drużyny pamiątkowymi koszulkami, a najmłodsi otrzymali także biało-czerwone szaliki kibiców. Najlepszy okazał się Adam Łokucijewski z Lewiczyna. Oprócz koszulki Skry Bełchatów otrzymał zaproszenie na wybrany mecz Plus Ligi do Bełchatowa bądź do innej miejscowości dla całej rodziny!

Prezes Małachowski otrzymał na pożegnanie od zawodników i trenerów GUKS pamiątkową tablicę ze spotkania w Belsku Dużym z Akademicką Reprezentacją Polski w Piłce Siatkowej. Czekamy na kolejne siatkarskie wydarzenie, które już na belskiej sali niebawem.

E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży