Aktualności

Zmiany w centrum Belska

Data umieszczenia:

Z końcem marca rozpoczęły się prace związane z projektem Rewitalizacja Centrum Belska Dużego.

Inwestycja jest podzielona na dwa etapy, w tym roku planujemy wykonać etap pierwszy, potwierdza Władysław Piątkowski Wójt Gminy. Przed budynkiem Urzędu Gminy pojawią się nowe miejsca parkingowe, nowy chodnik czy elementy małej architektury takie jak ławki, kosze na śmieci, oświetlenie. Będzie zielono i bezpiecznie. Budowa była konieczna nie tylko ze względów estetycznych, ale i bezpieczeństwa, dodaje Wójt.

W drodze przetargu wybrano wykonawcę projektu firmę Grzegorz Rychlicki Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "BRUK-BUD" ze Skaryszewa, potwierdza Bogusław Sikorski Przewodniczący Rady Gminy. Nowy budynek gminy jest przyjazny wszystkim mieszkańcom, także niepełnosprawnym, mieści budynki poczty polskiej, posterunku policji, biblioteki publicznej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, stąd też decyzja radnych, aby powstał nowy, większy parking i reprezentacyjny pasaż.

Przypominamy że całkowita wartość zamówienia wyniesie 408 000zł i w całości jest sfinansowana przez Samorząd Gminy Belsk Duży. Zakończenie inwestycji jest planowane na 20 maja 2017roku.

E. Tomasiak
UG Belsk Duży


Foto

Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14