Aktualności

Srebro dla reprezentacji harcerzy w piłce nożnej

Data umieszczenia:

W dniach 3-5 marca reprezentacja Szczepu Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Belsku Dużym wzięła udział w turnieju piłki nożnej REKINY FUTBOLU. Drużyna FC Belsk Duży grała w Mławie po raz pierwszy, w kategorii wiekowej 14-16 lat.

Zespół FC Belsk Duży w składzie: Grzegorz Żółcik, Grzegorz Katański, Jakub Bednarski, Mateusz Skarzyński, Jakub Mirkowski, Bartosz Konarski, Kamil Szczepaniak, Kacper Oracz wywalczył SREBRO przegrywając w finale po rzutach karnych. Statuetkę Najlepszego Zawodnika w swojej kategorii otrzymał Jakub Bednarski.

Piłkarze ze Szczepu idealnie rozpoczęli zmagania na turnieju w Mławie. Wygrali bowiem pierwsze spotkanie 5:0 z Infamous Team i jak burza przeszli do drugiego dnia zmagań.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu gimnazjaliści z Belska wygrali w półfinale z PMP Byszew 1:0.

Tak dobrze nie było już w finale. Po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu FC Belsk musiał uznać wyższość Semper Fidelis, które pokonało belski team w serii rzutów karnych.

Na stronie facebookowej Szczepu możemy przeczytać również podziękowania, dla tych wszystkich, którzy pomogli w czasie (i przed wyjazdem) do Mławy.

"Gratulujemy naszym Mistrzom. Dziękujemy "trenerce" zespołu Martynie Wyrzykowskiej, która jak lwica walczyła o chłopców. Podziękowania również dla Kacpra Sokołowskiego, Katarzyny Łubińskiej i Aleksandry Wnuk, którzy wspólnie z Martyną doglądali zawodników, Marka Grzyba - organizatora drużyny i wyjazdu. Podziękowania dla Mateusza Malinowskiego za okazaną pomoc na miejscu zawodów a organizatorom za pracę włożoną w przygotowanie Turnieju - komendantowi hufca Mława Sławomirowi Wietecha za pomysł. Gorące podziękowania dla Firmy Fruit Family Sp z o.o. za wsparcie naszej drużyny. Przed nami następne sportowe wyzwania."

Info: Krzysztof Kowalski / Szczep Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

Fot. Aleksandra Wnuk

Foto

Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14