Aktualności

W KARNAWALE WIELKIE BALE

Data umieszczenia:

Bal karnawałowy to niezwykłe wydarzenie, na które z niecierpliwością czekali uczniowie i przedszkolaki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Lewiczynie.

W dniu 09.02.2017 o godzinie 17.00 na salę gimnastyczną wkroczyły dzieci, przebrane w pomysłowe i różnobarwne stroje. Na balu można było spotkać piękne księżniczki, kolorowe motylki, strasznych piratów, piłkarzy, małe krasnoludki czy inne postaci ze znanych bajek takich jak Spider-Man, Batman, Kraina Lodu lub Pszczółka Maja.

Duet animatorów z grupy artystycznej „Event-Expert” umilał czas dzieciom i dorosłym licznymi konkursami, zabawami oraz skoczną i rytmiczną muzyką. Na balu można było usłyszeć zarówno utwory z repertuaru dziecięcego jak i popularne piosenki z list przebojów. Dzieci pląsały, powtarzały proste układy choreograficzne oraz tworzyły korowody między innymi do słynnych „Kaczuch”, „Makareny” i „Chocolate choco choco”. Przebierańcom i ich opiekunom uśmiech nie znikał z twarzy.

Rodzice w ramach integracji ze środowiskiem szkolnym, dołożyli wszelkich starań i zadbali o karnawałowy wystrój sali, który wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy. W przerwie na małych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Atmosfera radości, życzliwości i dobrej zabawy towarzyszyła wszystkim do ostatniej minuty balu, a zgromadzeni goście z wielkim żalem opuszczali salę gimnastyczną. Na koniec imprezy, każde dziecko otrzymało paczkę z łakociami. Już nie możemy doczekać się kolejnego balu.

Karolina Jaworska, Iwona Piotrowska

Foto

Foto

Foto

Foto

Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14