Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

"Zwierzęta chronione w Polsce" Gminny Konkurs Ekologiczny

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Ziemi 21 kwietnia 2017 r. w PSP im. UNICEF w Lewiczynie odbył się XVI Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Zwierzęta chronione w Polsce". Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i plastycznej, a skierowany był do uczniów klas V i VI .

Informacja dla rolników, który będą składali wnioski o oszacowanie szkód po wystąpieniu przymrozków wiosennych

W związku z przymrozkami wiosennymi, które wystąpiły w dniach 16-21 kwietnia 2017 roku na terenie Gminy Belsk Duży poszkodowani producenci mogą składać wnioski o oszacowanie szkód.

Wielkanocny stół

Ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, pięknie przystrojony świąteczny stół, uginający się od tradycyjnych potraw wielkanocnych, tak członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Belska Dużego zgromadziły się na świątecznym spotkaniu.

Sukces młodego biegacza z belskiej szkoły

Sukces na Finałach Międzypowiatowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Sukces belskich piłkarzy

Sukces piłkarzy PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym w Eliminacjach Powiatowych w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

Nowy asfalt w Woli Starowiejskiej

Zakończyła się modernizacja drogi gminnej przez wieś Wola Starowiejska. Przedmiotem robót budowlanych była modernizacja nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej na długości 0,370km.

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

W dniu 10 kwietnia 2017 roku zakończył się etap gminny konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych, który co roku przyciąga ponad 32 tysiące młodych artystów, zainteresowanych tematem bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym.

Fair play i wspólna zabawa

W dniu 10 kwietnia szkolne drużyny piłkarskie z gminy Belsk Duży spotkały się na Gminnych Mistrzostwach piłki nożnej. Gospodarzem turnieju była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym, a jego koordynatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego Edyta Kwiatkowska oraz Łukasz Wiśnik, licencjonowany trener UEFA A.

STOP POŻAROM TRAW

Od wielu lat przełom zimy i wiosny to okres, kiedy straż pożarna odnotowuje lawinowy wzrost ilości pożarów traw, łąk i nieużytków.

Belfer Roku

Pani Justyna Błońska na co dzień prowadzi zajęcia z logopedii w Publicznej Szkole Podstawowej im.Jana Pawła II. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nasza pani logopedka od 2010 roku pracuje także z dużo starszymi uczniami na Wydziale Nauk Humanistycznych i w Studium Pedagogizacji Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.


Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14