Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie poświęcone przygotowaniu wniosku o przyznanie pomocy i biznesplanu, które zostanie przeprowadzone przez LGD „Wszyscy Razem” w związku z realizowanym naborem wniosków w zakresie działania: 19.2 Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dla operacji związanych z rozwojem działalności gospodarczej.

“Herbatka u Klementyny”

Pragniemy serdecznie podziękować za organizację podwieczorku w dniu 5 lutego 2017 po obchodach 196. rocznicy śmierci płk. Jana Kozietulskiego w Belsku Dużym. Doceniamy przychylność, gościnność i życzliwość właścicieli pałacu w Małej Wsi oraz umożliwienie nieodpłatnego zwiedzenia wnętrz pałacowych przez naszych gości w tym dniu.

Misie z Rożec gotowe do akcji

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola ‘Koszałek Opałek” w Rożcach we współpracy z Państwową Strażą Pożarną w Grójcu wzięły udział w ogólnopolskiej akcji “Twój miś może zostać strażakiem”.

Nowe zasady płatności za odpady komunalne

Związek Międzygminny pod nazwą Natura informuje, iż od 2017 roku zmianie ulega system poboru opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zaproszenie do kibicowania!!

Stowarzyszenie Kibicujemy z klasą im. Jakuba Ławeckiego serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd na międzynarodowy mecz Siatkarskiej Ligi Mistrzów Universitatea Craiova (Rumunia) – Skra Bełchatów w dniu 1 marca o godz. 20.00 w Bełchatowie.

Biegniesz?

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa i wszystkich sympatyków biegania na II edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym".

Zaproszenie do udziału w projekcie “Z bierności do aktywności”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Z bierności do aktywności” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Koncert Walentynkowy w Belsku

W pięknej walentynkowej atmosferze można było posłuchać nostalgicznych utworów i tych całkiem nowych w fantastycznym wykonaniu dzieci, młodzieży i ich przyjaciół z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II na Koncercie Walentynkowym w dniu 9 lutego w sali widowiskowej OSP w Belsku.

Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami 10 lutego 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Lewiczynie odbyło się spotkanie z aspirantem sztabowym, Jarosławem Pietrzakiem – dzielnicowym na terenie gminy Belsk Duży.

Bal Gimnazjalny 2017

W dniu 8 lutego odbył się pożegnalny bal klas trzecich z Publicznego Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.


Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14