Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Zakończyły się walne zebrania OSP

Zakończył się właśnie okres przeprowadzania corocznych walnych zebrań członków OSP w gminie Belsk Duży. Jest to statutowy obowiązek wszystkich stowarzyszeń, jakimi są ochotnicze straże pożarne.

Pierwszy Dzień Wiosny

Kalendarzową wiosnę w zielonych strojach witały dzieci i młodzież we wszystkich placówkach oświatowych gminy Belsk Duży.

Zaproszenie na spotkanie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w dniu 3 kwietnia o godz. 12.00.

Zielono nam….

Chociaż wiosna jeszcze dość nieśmiało zagląda do nas przez okna, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym, 16 marca 2017 zazieleniło się dosłownie wszystko. Kolor nadziei zagościł na szkolnych korytarzach, uczniowskich buziach, a nawet włosach, z okazji obchodów Dnia Świętego Patryka oraz Dnia Wiosny.

Gmina Belsk Duży laureatem w rankingu „dynamika pracujących” w kategorii gmin wiejskich w mazowieckim

Wójt Władysław Piątkowski odebrał nagrodę dla gminy Belsk Duży za I miejsce w rankingu „dynamika pracujących” podczas konferencji na temat „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego” w Otrębusach w dniu 15 marca 2017r.

Informacja o utrudnieniach w ruchu

W związku z rozpoczynająca się inwestycją "Rewitalizacja centrum Belska Dużego etap I" wejście do budynku Urzędu Gminy będzie utrudnione.

Srebro dla reprezentacji harcerzy w piłce nożnej

W dniach 3-5 marca reprezentacja Szczepu Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Belsku Dużym wzięła udział w turnieju piłki nożnej REKINY FUTBOLU. Drużyna FC Belsk Duży grała w Mławie po raz pierwszy, w kategorii wiekowej 14-16 lat.

Zwycięzcy Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej z Belska

Grzegorz Żółcik i Wojciech Dominiak z gminy Belsk Duży zostali zwycięzcami XL Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2017 „Młodzież zapobiega pożarom” zorganizowanego przez Państwową Straż Pożarną w Grójcu w dniu 15 marca 2017r.

Rekrutacja do przedszkoli rozpoczęta

Rozpoczęła się właśnie rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2017/2018 w gminie Belsk Duży. Jakie Przedszkole wybrać, jakie są kryteria rekrutacji, do kiedy i jakie dokumenty należy złożyć?

Dzień Sołtysa w gminie Belsk Duży

Z okazji obchodzonego 11 marca Dnia Sołtysa sołtysi gminy Belsk Duży wzięli udział w uroczystym spotkaniu w strażnicy OSP w Rożcach.


Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14