Kolarskie sukcesy Błażeja

Data: 05.07.2017 r., godz. 13.35    Liczba odwiedzających: 2375
Mieszkaniec Belska Dużego zajął trzecie miejsce w kategorii Elita podczas 4. edycji małej Ligi XC.
Kolejny sukces osiągnął Błażej Jakóbowski. Kolarz grójeckiego WGR Team oraz mieszkaniec Belska Dużego zajął trzecie miejsce w kategorii Elita podczas 4. edycji małej Ligi XC.

Czwarta Edycja Małej Ligi XC odbyła się w lasach przylegających do Otwocka. Trasa została przygotowana profesjonalnie pod zawody w stylu XC (krótka ale wymagająca technicznie i bardzo interwałowa).

Na starcie wyścigu Elita/MastersI/Junior stanęło 40 zawodników. Błażej ukończył zmagania na 7. pozycji w kategorii Open i trzeciej w kategorii Elita. Cyfry nie robią wrażenia za to konkurencja już tak. – Ten wynik był dla mnie dobrym zwiastunem przed amatorskimi Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane 15 lipca w Warszawie. – komentuje zmagania Jakóbowski.

Tekst: Krzysztof Kowalski / belskduzy24.pl

Chętnych do wspólnych wypraw z Błażejem zapraszamy na rajdy rowerowe organizowane przez WGR Team:

Rajdy rowerowe sezon 2017 : START GODZINA 10:00, RYNEK GRÓJEC