Wspólne kolędowanie z seniorkami

Data: 17.12.2019 r., godz. 10.30    Liczba odwiedzających: 188
Spotkanie ze Stowarzyszeniem Seniora "Relaks"
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, który łączy wszystkich i doskonała okazja do spotkań w gronie przyjaciół. Wspólne kolędowanie przy stole pełnym wigilijnych przysmaków zaplanowały panie ze Stowarzyszenia Seniora "Relaks". Zgromadzeni śpiewali kolędy, połamali się opłatkiem i złożyli życzenia w murach gościnnego Urzędu Gminy.

W przemiłym spotkaniu wzięli udział Sekretarz Gminy Renata Ostatek, Skarbnik Gminy Hanna Grotek, kierownik belskiej biblioteki Marianna Kornaszewska, Emilia Tomasiak z belskiego UG, kierownik Banku im. Stefczyka Tomasz Kabas oraz przyjaciele belskich seniorów. Nie zabrakło także duchownych z belskiej parafii ks. proboszcza Jarosława Siuchty i ks. Józefa Wójcika.

Urząd Gminy Belsk Duży
Emilia Tomasiak

"Pięknie chwile"

16 grudnia 2019r. - ta data zostanie w pamięci i sercu wielu seniorów z Gminy Belsk Duży.

Członkinie Stowarzyszenia Seniora "Relaks" w Belsku Dużym postanowiły zaprosić, każda z nich, jedną osobę, na ogół starszych seniorów, na wigilijne spotkanie.

W dużej sali, w Urzędzie Gminy zastaliśmy pięknie przygotowane stoły uginające się od wigilijnych potraw osobiście przygotowanych przez każdą z członkiń Koła. Powitały nas uśmiechnięte twarze, serdeczne uściski i szczere, ciepłe słowa, a także opłatek i życzenia z udziałem księży z parafii Belsk. Były kolędy z wręczonym tekstem, gustowne, słodkie podarunki, a potem długie rozmowy i wspomnienia. Do końca nasze seniorki trzymały się dzielnie, choć musiały odczuć nawał obowiązków jakie wzięły na siebie.

Tej życzliwości i ciepła nie zapomnimy, a dobro, którym nas obdarowałyście, niech do Was wróci, bo tak zawsze się dzieje.

Dziękujemy gorąco wszystkim organizatorkom w imieniu obecnych starszych seniorów na uroczystości, ale też tych, którzy zaproszeni nie mogli być. Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku 2020, dużo zdrowia i radości.

Życzą starsi seniorzy, by może inni podejmowali takie inicjatywy.

Helena Ławniczek