"W świątecznym nastroju"

Data: 16.12.2019 r., godz. 12.11    Liczba odwiedzających: 124
Wójt Piątkowski uczestniczył w spotkaniu wigilijnym w Lewiczynie
Wigilia, to uczta dla ludzkiego serca. W piątkowy wieczór społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Lewiczynie wraz z dyrektor Justyną Błońską zaprosiła na spotkanie w świątecznym nastroju.

Sala OSP zamieniła się na ten dzień w scenę teatralną, na której wystąpili rozśpiewani i roztańczeniu uczniowie lewiczyńskiej szkoły. Zaproszeni goście mogli posłuchać tradycyjnych kolęd i tych najnowszych piosenek związanych z najpiękniejszym okresem w roku.

Wykonawców oklaskiwali m.in. Wójt Władysław Piątkowski, radni Ewa Łubińska i Grzegorz Janota, Sekretarz Renata Ostatek, Skarbnik Hanna Grotek, dyrektor GZOPO Maria Walewska – Żółcik, dyrektor belskiej szkoły podstawowej Teresa Bogdańska, lewiczyńscy strażacy, rodzice, dziadkowie i przyjaciele szkoły.

Do organizacji tego wyjątkowego wieczoru zaangażowały się także panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Na obcasach”, dzięki którym wszyscy mogli spróbować tradycyjnych potraw wigilijnych i słodkości.

Organizatorzy przeprowadzili także świąteczne zabawy, w których udział wzięli uczniowie oraz zaproszeni goście. Wszyscy znakomicie bawili się podczas spotkania. Na zakończenie dyrektor placówki – Justyna Błońska, podziękowała za przygotowanie wydarzenia i złożyła życzenia z okazji nadchodzących Świąt.

E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży