Mikołajki w szpitalu

Data: 13.12.2019 r., godz. 14.37    Liczba odwiedzających: 426
Świąteczna akcja KGW Kogel Mogel z Łęczeszyc
W pierwszym tygodniu grudnia do Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu zawitali Mikołaje. To dzięki takim inicjatywom dzieci przebywające na oddziale mogą poczuć magię świat.

Pierwszymi przybyłymi „świętymi” były panie z Koła Gospodyń Wiejskich Kogel Mogel w Łęczeszycach. W piątek 5 grudnia obdarowały oddział pediatryczny zabawkami i ozdobami choinkowymi dla najmłodszych pacjentów, tym samym wprawiając ich w świąteczny nastrój.

Do szpitala przybyła również delegacja Mikołajów - żołnierzy z 1 Ośrodka Radioelektroniczny w Ogrodzienicach. Święty Mikołaj oraz maskotka jednostki wojskowej - Sówka Orelówka - wręczyli upominki dla dzieci. Wśród reprezentacji służb mundurowych nie mogło również zabraknąć policjantów z Komendy Powiatowej w Grójcu. Swoją cegiełkę świąteczną dołożyła również firma Ferrero oraz państwo Paulina i Adrian Milczarek.

Ostatnią grupą, która odwiedziła grójecki szpital była zmotoryzowana drużyna z klubu Cobra Grójec Fg oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Grójca w asyście burmistrza Dariusza Gwiazdy.

Źródło: gazeta Życie Grójca