Igrzyska dzieci – brąz dla Belska i Lewiczyna

Data: 27.11.2019 r., godz. 13.44    Liczba odwiedzających: 146
Brąz w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju dla reprezentantów belskiej gminy
Hala sportowa GOSiR w Belsku Dużym gościła uczestników Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju w kat. Igrzyska Dzieci rocznika 2007 i młodszych. Wśród chłopców najlepsi okazali się młodzi sportowcy z Goszczyna, zaś wśród dziewcząt zawodniczki z PSP nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu.

Zawody zorganizowali wspólnie Gminny Uczniowski Klub Sportowy oraz PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym. Pamiątkowe puchary i medale zwycięzcom wręczyła wicedyrektor szkoły Ewa Szewczyk. Podopieczni Łukasza Wiśnika z belskiej szkoły, bezkonkurencyjni w eliminacjach gminnych uplasowali się na III miejscu. Brąz powędrował do zespołu w składzie: Jan Lenarcik, Mateusz Zaszewski, Jan Jakubczyk, Paweł Żółcik, Kacper Nawrocki, Oliwier Kucharski, Jan Bałut, Szymon Kot, Kacper Jakubczak, Julian Krzechowicz, Piotr Legucki i Michał Gołaszewski.

W kategorii dziewcząt podopieczne Tomasza Wesołowskiego z PSP im. UNICEF w Lewiczynie, które zdobyły komplet punktów podczas zmagań gminnych, tu znalazły się na trzeciej pozycji. Zespół z Lewiczyna w składzie Aleksandra Korczak, Milena Milczarek, Natalia Majak, Alicja Błońska, Natalia Czerwińska, Martyna Tul, Martyna Nowakowska, Zuzanna Dąbrowska i Julia Łumińska, odebrał brązowe medale i pamiątkowy puchar.

Gratulujemy!
E. Tomasiak