Urząd Gminy w Belsku Dużym
ul. J. Kozietulskiego 4
05-622, Belsk Duży

Telefony bezpośrednie
tel.: (48) 66 11 271, (48) 66 11 281
fax: (48) 66 11 340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7.30 – 15.30

Foto

Jesteś tutaj:

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ w gminie Belsk Duży

Data: 15.05.2017 r., godz. 11.08    955
W ramach tygodnia bibliotek kolarze, bibliotekarze i ich sympatycy wybrali się na wycieczkę rowerową po gminie Belsk Duży.
W siedzibie gminy rowerzystów przywitał Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży, Bogusław Sikorski Przewodniczący Rady Gminy. Nie zabrakło przedstawicieli samorządu: Renaty Ostatek sekretarza urzędu, Ewy Łubińskiej przewodniczącej komisji oświaty RG i Hanny Grotek, zastępcy skarbnika gminy. Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki od organizatorów imprezy.

Trasa biegła z Grójca przez Lewiczyn, Belsk Duży i Małą Wieś, powrót do Grójca. W programie wyprawy były m. in. odwiedziny w filii bibliotecznej w Lewiczynie, garść opowieści o średniowiecznym grodzisku, wizyta z niespodzianką w Gminnej Bibliotece Publicznej w Belsku Dużym, przejazd do Pałacu w Małej Wsi połączone ze zwiedzaniem tego przepięknego obiektu, ognisko w okolicy Wielkiego Stawu przy pałacowych ogrodach, powrót do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu.

Organizatorem głównym wyprawy była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu, WGR Team Klub Kolarski przy współpracy z Biblioteką Publiczną w Belsku Dużym oraz Pałacem w Małej Wsi.

E. Tomasiak