Lewiczyn z pucharem

Data: 13.06.2018 r., godz. 07.48    Liczba odwiedzających: 2465
W Zawodach Sportowych Drużyn Pożarniczych zespół OSP Lewiczyn zdobył III miejsce
W niedzielę, 10 czerwca na stadionie GOS przy ul. Laskowej w Grójcu przeprowadzono VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP. Wzięło w nich udział 12 drużyn, w tym cztery kobiece, które walczyły o uzyskanie jak najlepszych wyników.

Współorganizatorem zawodów była Komenda Powiatowa PSP w Grójcu oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Rywalizację na stadionie obserwowali Starosta Marek Ścisłowski, Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży, pełniący także obowiązki Prezesa Oddziału Powiatowego Związku OSP w Grójcu, st. bryg. Jacek Wichowski Komendant Powiatowy PSP w Grójcu, st. bryg. Bogusław Sikorski Zastępca Komendanta PSP Grójec oraz samorządowcy i przedstawiciele powiatowych jednostek OSP.

W klasyfikacji generalnej zawodów zespół OSP Lewiczyn pod przewodnictwem prezesa Marcina Błońskiego zajął III miejsce z punktacją 112,01. Drugie przypadło zespołowi OSP Grójec (105,02 pkt.), pierwsze zajął zespół OSP Drwalew (98,01 pkt.).

Zwycięzcom puchary i nagrody wręczał Starosta Marek Ścisłowski, Komendant Jacek Wichowski oraz Władysław Piątkowski Prezes Oddziału Powiatowego Związku OSP, który na zakończenie podziękował zawodnikom za świetne przygotowanie drużyn, Państwowej Straży Pożarnej za współpracę w organizacji zawodów oraz samorządowcom za wsparcie finansowe.