"11 listopada 1918 w grójeckim"

Data: 14.05.2018 r., godz. 09.15    Liczba odwiedzających: 536
Belskie szkoły na "Grójboju"
XXV Turniej Wiedzy o Grójcu i Regionie "GRÓJBÓJ" zakończył się sukcesem czworga podopiecznych p. Krzysztofa Wójcika z Publicznego Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym.

W finale wystąpiły dwie gimnazjalne drużyny, Eliza Kalinowska i Jakub Lewandowski zajęli III miejsce, natomiast Jakub Maciejczyk i Rafał Nowocień -VI miejsce.

W kategorii szkół podstawowych IV miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie w składzie: Alicja Kalinowska i Joachim Wójcik; Nauczyciel p. Luiza Wójcik.

W Turnieju udział wzięły 32 dwuosobowe drużyny z Grójca, gminy Grójec oraz innych szkół z terenu powiatu grójeckiego. Do finału, który miał miejsce 9 maja zakwalifikowało się 8 drużyn ze szkół podstawowych i 6 drużyn z gimnazjów.

Drużyny oceniała Komisja w składzie: Przewodniczący - p. Kinga Majewska – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grójcu – p. Dariusz Gwiazda oraz Dr nauk humanistycznych – p. Remigiusz Matyjas.
 
Gratulujemy!

Źródło: gimbel.pl

Na zdjęciu: uczestnicy turnieju "Grójbój" z PG w Belsku Dużym