Wydarzenie Roku 2017

Data: 16.04.2018 r., godz. 11.50    Liczba odwiedzających: 748
Urząd Gminy Belsk Duży z tytułem Wydarzenie Roku 2017.
Urząd Gminy Belsk Duży głosami czytelników portalu belskduzy24.pl zdobył tytuł Wydarzenia Roku 2017 w gminie Belsk Duży za współorganizację Gminnych Obchodów Święta Jabłuszka wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Belsku Dużym. Statuetkę i pamiątkowy dyplom z rąk Krzysztofa Kowalskiego odebrał Wójt Gminy Belsk Duży - pan Władysław Piątkowski.

Urząd Gminy otrzymał także nominacje za Premierę Filmu o Belsku Dużym oraz za organizację Gminnych Obchodów 196. Rocznicy Śmierci Jana Kozietulskiego.

- Nasz plebiscyt to doskonała okazja do podziękowania tym, którzy w jakiś sposób wyróżniają się w naszej gminie, za ich ciężką pracę - mówi Krzysztof Kowalski z portalu belskduzy24.pl.

Z końcem lutego 2018 roku na łamach niezależnego portalu informacyjnego belskduzy24.pl ogłoszono zwycięzców tytułów w pięciu kategoriach I Edycji Plebiscytu portalu za rok 2017. Statuetki poza Gminnymi Obchodami Święta Jabłuszka trafiły do PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach (kategoria Szkoła II), Publicznego Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym (kategoria Szkoła I), Tomasza Fliszkiewicza (Osobowość Roku) oraz Piotra Skoneckiego (Sport).

Pełne wyniki: http://belskduzy24.pl/plebiscyt-zakonczony-wyniki/

E. Tomasiak