Spotkanie karnawałowe w Tłusty Czwartek

Data: 13.02.2018 r., godz. 09.29    Liczba odwiedzających: 988
Stowarzyszenie Seniorów Relaks w Belsku Dużym zorganizowało Spotkanie Karnawałowe.
Stowarzyszenie Seniorów Relaks w Belsku Dużym zorganizowało w dniu 8 lutego w strażnicy OSP Wilczogóra Spotkanie Karnawałowe.

Tłusty czwartek nie odbędzie się bez kosztowania faworków i pączków nadziewanych konfiturą. Panie ze stowarzyszenia tę słodką tradycję połączyły z rozśpiewanym i roztańczonym Spotkaniem Karnawałowym.

Na zaproszenie stowarzyszenia przybyli Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży, Bogusław Sikorski Przewodniczący Rady Gminy, radny i prezes miejscowej OSP Ireneusz Bałut, Renata Ostatek Sekretarz Urzędu, sołtysi z okolicznych sołectw i Emilia Tomasiak pracownik urzędu odpowiedzialna za współpracę z organizacjami pozarządowymi. Gośćmi specjalnymi byli proboszcz miejscowej parafii ks. Jarosław Siuchta, wice prezes Banku im. Stefczyka Hubert Bator oraz rozśpiewane seniorki z Błędowa.

Nie zabrakło tłustoczwartkowych słodkości, domowych smakołyków, wspólnego śpiewu i tańca. Seniorzy z belskiego stowarzyszenia kolejny raz pokazali, że każda okazja jest dobra by razem spędzać czas i cieszyć się życiem.

 E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży