Możliwości finansowania działań społecznych

Data: 06.03.2023 r., godz. 12.49    Liczba odwiedzających: 848
Już po raz kolejny w belskim Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o...".

Podczas kolejnego spotkania "Porozmawiajmy o..." debatowano o możliwościach finansowania działań społecznych. Zaproszeni goście:  pani Ewelina Gzowska - prezes Spółdzielni Pożytek zabrała zebranych w podróż jaką pokonała, aby stworzyć miejsca pracy dla innych jak również poprzez to działanie robić to co kocha i w co wierzy, że pomoc drugiemu człowiekowi ma sens. Przez pomaganie innym stajemy się lepsi dla siebie i bardziej wyrozumiali. Pani Paulina Turek opowiadała opowiadała o pysznościach jakie w ramach swojej pracy wykonują na potrzeby usług cateringowych. Mówiła również o tym, że warto działać i zachęcać innych do wspólnych realizacji celów.


Dziękujemy za wsparcie jak zawsze nie zawodnemu LOWES - Stowarzyszeniu Boris. Wszystkim Stowarzyszeniom, Kołom Gospodyń Wiejskich z Bodzewa, Belska Dużego, Rębowoli, Łęczeszyc, GOSIR Belsk Duży, PUP Grójec, MGOPS Grójec, ZSS Grójec, LGD Jabłkowa Kraina, OSP Lewiczyn, społeczności lokalnej Gminy Belsk Duży, Pniewy, Panu Psychologowi Gminnemu, GOPS w Belsku Dużym, GZOPO Belsk Duży, a przede wszystkim Wójtowi Gminy Belsk Duży - panu Władysławowi Piątkowskiemu za możliwość realizacji tych spotkań i otwartości na potrzeby drugiego człowieka.


Jeśli jest coś o czym byście chcieli Państwo porozmawiać zapraszamy. Przyjdźcie, razem możemy rozmawiać o wszystkim co dla Was, Nas ważne, każdy pomysł może nieść rozwój jak i wsparcie dla potrzebujących.


Autor: Barbara Gorączyńska
Gminny Rzecznik Ekonomii Społecznej i Solidarnej