Mikołaj kolejny raz zawitał do hali sportowej GOSiR

Data: 21.12.2020 r., godz. 09.23    Liczba odwiedzających: 138
Nowe stroje siatkarek i siatkarzy GUKS Belsk Duży
W piątkowe popołudnie Święty Mikołaj kolejny raz zawitał do hali sportowej GOSiR w Belsku Dużym. Tym razem w gronie obdarowanych znależli się mlodzi sportowcy - siatarki i siatkarze - Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego. 

W rolę św. Mikołaja wcielił się Wójt Gminy Belsk Duży - Władysław Piątkowski, który przekazał młodym sportowcom nowe stroje sportowe, a przedstawicielom szkół drobny sprzęt sportowy. W spotkaniu uczestniczyli Tomasz Wesołowski - prezes stowarzyszenia GUKS Belsk Duży - nauczyciel PSP w Lewiczynie, Ewa Szewczyk - wicedyrektor PSP w Belsku Dużym, Łukasz Wiśnik - nauczyciel wychowania fizycznego z PSP w Belsku Dużym, Bogusław Cieślak - nauczyciel wychowania fizycznego z PSP w Zaborowie i Daniel Wawryniuk- naczyciel wychowania fizycznego z PSP w Łęczeszycach.

Przekazanie mikołajkowych prezentów połączone było z rozegraniem meczu siatkarskiego uczniowie kontra nauczyciele. Wynik rozgrywki był sprawą drugorzędną, najważniejsza była fajna zabawa i możliwość spędzenia czasu w fajnym towarzystwie.

GOSIR Belsk Duży