Wybrano najpiękniejsze kartki na święta

Data: 09.12.2020 r., godz. 12.55    Liczba odwiedzających: 579
Galeria najpiękniejszych prac będzie dostępna w świątecznym wydaniu prasy regionalnej
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę świąteczną, „Kartka na Święta”

Otrzymaliśmy łącznie ponad czterdzieści prac w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne. Ulubionymi symbolami okazały się choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki. Dnia 7 grudnia br. zebrała się komisja, która oceniła kartki i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace są wyjątkowe. Komisja w składzie Sekretarz Gminy Renata Ostatek, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej Marianna Kornaszewska oraz pracownik Urzędu Gminy Emilia Tomasiak przyznała trzy równorzędne pierwsze miejsca w konkursie. I to właśnie prace: Julii Ślusarczyk, Mateusza Sobierajewskiego oraz Zuzanny Maciak zostaną wydrukowane na święta i przesłane partnerom Urzędu Gminy Belsk Duży wraz życzeniami od belskich samorządowców.

Dodatkowo wszystkie przepiękne prace utalentowanych młodych artystów decyzją Wójta Gminy znajdą się w świątecznym wydaniu regionalnej gazety Jabłonka, aby mogły trafić wraz życzeniami do tysięcy mieszkańców powiatu grójeckiego.

W imieniu Wójta Władysława Piątkowskiego dziękujemy wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie. Dziękujemy też nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.

Autorzy zwycięskich prac otrzymają gratulacje oraz nagrody z rąk Wójta Władysława Piątkowskiego. Zapraszamy dnia 11 grudnia (piątek) o godz. 10.00 wraz z opiekunami do Urzędu (sala ślubów USC na parterze). 

Nagrodami dla wyróżnionych osób są vouchery – o wartości 50zł do sieci salonów Empik.

Urząd Gminy Belsk Duży
E. Tomasiak

Autorów zwycięskich prac prosimy o kontakt z UG w celu potwierdzenia obecności.